JBL Wave 200TWS True Wireless Earbuds

4,990 L9,990 L

 

Muzika thjesht tingëllon më mirë me JBL. Dhe dita tuaj gjithashtu. Ndjeni tingullin me basin e thellë të fuqizuar nga drejtuesit 8 mm dhe shtoni argëtim në rutinën tuaj. Me deri në 20 orë jetëgjatësi të baterisë (5 orë nga kufja dhe 20 orë nga kasa), mund të dëgjoni gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës. Mbajeni koncertin tuaj privat për aq kohë sa të mundeni. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

0 – 12dbm

Driver size (mm)

8

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

108

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

16

Number of drivers per ear

1

Dimensions
Charging Case Weight (oz)

1.4

Earpiece Weight (oz)

0.3

Charging Case Weight (g)

39.3

Earpiece Weight (g)

8.7

Battery
Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

20h (5h + 15h)

Features

Bluetooth
Charging cable
Voice Assistant integration
Built-in Microphone
Charging case
Hands Free Call
Rechargable battery
True Wireless
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave 200TWS headphones

1 x USB Type-C charging cable

1 x 3 Sizes of eartips

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide