SAPO ERDHI

Kakusiga Adapter Fast Charging

490 L

 

Karikues nga Kakusiga me portë USB-A i cili ju mundëson karikim të shpejtë dhe përshtatshmëri me një gamë të gjerë produktesh. Dizenjuar me sigurinë maksimale  rezistencë absolute në çdo situatë dhe prakticitet maksimal, ky karikues do jetë shoqëruesi juaj kudo dhe për një kohë të gjatë.

Ka stok

SKU: MST105 Modeli: KSC-757 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

General Feature
Interface

USB-A

Power
Input

AC100V-240V 50/60Hz 0.3A Max

Output

5V/2.4A

Features
Details

• Fast Charging
• Protection
• Wide Compatibility
• Flame Resistant Material
• Overcurrent Protection
• Short Circuit Protection

Dimensions & Weight
Dimension (WxHxD) (mm)

Aprox. 45 x 75 x 30 mm

Weight

Aprox. 120 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Adapter

1 x Quick Start Guide