Sbox Adapter From 3.5 mm Female 4 Pin To 2 x 3.5 mm Male

390 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse 3.5 mm 4 pin femër dhe 2 porta dalëse 3.5 mm mashkull.

Ka stok

SKU: ELK17 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connector 1

3.5 mm F 4 pin

Connector 2

2 x 3.5 mm M

Plugs

Gold plated

Cable length

0.2m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter