Sbox Adapter From Micro USB Female To Iphone 5 Male

490 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse microUSB femër dhe një portë dalëse 8-pin iPhone.

Ka stok

SKU: ELK31 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connector 1

microUSB F

Connector 2

8-pin iPh M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From Micro USB Female To Iphone 5 Male