Ofertë!
OFERTA ONLINE

Laptop HP Omen 16.1″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

149,990 L

Kurseni: 15,000 L

Laptopi HP Omen  16.1″ është projektuar për lojtarë që favorizojnë transportueshmërinë dhe performancën. Për sa i përket specifikave, ai është i pajisur me një procesor Intel® Core™ i7-13620H 4.90 GHz me 10 bërthama, 16 GB memorie DDR5, një NVMe PCIe 1TB M.2 SSD dhe një kartë grafike NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU. Falë kartës së saj grafike të dedikuar, do të jeni në gjendje të aktivizoni opsione shtesë grafike dhe të aktivizoni cilësimet vizuale në lojë për të shijuar lojërat në mënyrën më të mirë të tyre. Ekrani i tij IPS Full HD përmban një shpejtësi rifreskimi 165 Hz dhe një kohë përgjigjeje prej 7 ms për lojërat.

 

• Intel® Core™ i7-13620H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16.1″ 165Hz FHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU

Ka stok

SKU: SAS1124 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

9R640UA#ABA

DESIGN
Color

Dark Grey

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13620H

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.90 GHz

Processor cores

10 cores

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

1

SSD Details

M.2 PCI Express 4.0

DISPLAY
Screen size

16.1"

Panel Type

IPS

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU

Graphics Memory

8GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Intel® UHD Graphics

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 6E (2×2)

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 GbE

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

3x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
1x HDMI Port
1x Ethernet LAN (RJ-45
1x Combo Headphone/Mic Port

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated Dual Array Digital Microphones

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen Dual Speakers

SOFTWARE
Operating System

Windows 11

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD Camera with Temporal Noise Reduction

KEYBOARD
Keyboard Details

4-zone RGB backlit

Pointing Device

HP Imagepad with Multi-Touch Gesture Support

BATTERY
Battery Technology

Lithium Polymer (LiPo)

Battery Capacity

83 Wh

Number of battery cells

6 Cells

POWER
AC Adapter Power

230W Smart AC Power Adapter

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

369 x 259.4 x 23.9 mm

Weight

2.35 Kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger

1x Manual

 

Garancia e produktit

36 Muaj