Lenovo Dustbin Dock For T1 Pro

3,590 L

 

Lenovo Dustbin Dock është kosh dhe karikues për robotin Lenovo T1 Pro dhe ka një kapacitet 400 ml. Vjen me një dizajn elegant me ngjyrë të bardhë, me përmasa kompakte për tu përshtatur në çdo ambient dhe me materiale rezistente.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

White

General
Power Type

AC

Rated input

24V-1.2A

Dustbin Capacity

400ml

Max power consumption

1000W

Weight and dimensions
Dimensions

255 x 225 x 340 mm

Weight

About 4.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Dustbin Dock For T1 Pro