Lenovo Legion K300 RGB Gaming Keyboard

5,990 L

 

E krijuar për të apasjonuarit e lojërave, tastiera Lenovo™ Legion K300 u jep lojtarëve të nivelit fillestar gjithçka që u nevojitet për të konkurruar me profesionistët. Struktura me përmasa të plota, butonat e programueshëm dhe një membranë rrotulluese me 24 çelësa me ndriçim RGB me 5 zona vendosin një bazë të fortë stili dhe performance. Dizajni kompakt dhe rregullueshmëria e bëjnë atë shoqëruesin e përsosur si për turne ashtu edhe për përdorim të rastësishëm.

Ka stok

SKU: SBBA0030 Modeli: K300 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
Keyboard Layout

3-zone layout

Language Layout

US English

Connection Type

Wired via USB2.0

Cable Length/Type

1.8m (5.9ft) / PVC

Weight

1035 g (36.5 oz)

Backlight

Dynamic 5-zone RGB

Keyboard Key Lifecycle

Up to 20 million clicks

Switch Type

Membrane

OS Requirements

Windows 7, Windows 10

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Connectivity

Wired

USB

2.0

Minimum Operating Temperature

Minimum Operating Temperature

Maximum Relative Humidity (%)

95%

Minimum Relative Humidity (%)

20%

Number of Keys

104

Tilt Adjustable

Yes

Packed Dimensions

482*198*45 mm (18.98 in x 7.80 in x 1.77 in)

Height

34.68 mm (1.37 in)

Length

456 mm (17.95 in)

Depth

151 mm (5.93 in)

Packed Weight

1436 g (50.65 oz)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Legion K300 RGB Gaming Keyboard

1 x Manual