SAPO ERDHI

Logitech C505e HD Webcam

3,990 L

 

Logitech C505e HD ofron një përvojë të përmirësuar të videokonferencave, me rezolucion të qartë HD 720p dhe një shpejtësi prej 30 fps. Korrigjimi i tij automatik i dritës siguron dalje të qartë të videos në kushte të ndryshme ndriçimi, ndërsa mikrofoni mono i gjithanshëm, i pajisur me teknologjinë e anulimit të zhurmës, jep audio të qartë dhe natyrale, edhe në mjedise plot zhurmë. E pajtueshme me sistemet Windows, Mac dhe Chrome, kamera lidhet pa mundim nëpërmjet fishës USB 2.0 Type-A, duke ofruar lehtësi në opsionet e montimit me kapësen e saj të integruar. Nuk ka rëndesi nëse jeni duke marrë pjesë në takime biznesi ose duke qëndruar i lidhur me njerëzit e dashur, C505e siguron video të mprehtë dhe audio të qartë për komunikim pa probleme.

Ka stok

SKU: DUN2418 Modeli: 960-001385 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

960-001385

Color

Black

General
System Connection

USB-A 2.0

Focus Type

Fixed

Power Source

Bus Powered

Low-Light Correction

Yes

OS Compatibility

Windows 7 or Later
macOS 10.10 or Later
Chrome OS

Microphone

1

Microphone Features

Noise Cancellation

Sensor
Resolution and Frame Rate

720p at up to 30 fps

Field of View

Diagonal: 60°

Dimensions & Weight
Dimensions

73.7 x 33.0 x 66.0 mm

Weight

75 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Logitech C505e HD WebCam