SAPO ERDHI

Logitech Ergo M575 Wireless Trackball

3,490 L

 

Minimizoni lëvizjen dhe maksimizoni rehatinë me ERGO M575 me një sferë me valë me një formë ergonomike të skalitur. Pa pasur nevojë të lëvizni krahun për të lëvizur kursorin, dora dhe krahu juaj qëndrojnë të relaksuar. Kontrolli i butë dhe i përgjegjshëm i gishtit të madh mund të përdoret kudo, dhe meqenëse nuk ka nevojë të zhvendoset, ERGO M575 është perfekt për hapësira të ngushta tavoline. ERGO M575 është projektuar dhe zhvilluar për të përshtatur në mënyrë ergonomike formën e dorës suaj dhe  pa pasur nevojë të lëvizni krahun për të lëvizur kursorin, do të reduktoni lodhjen në dorë dhe krah.

Ka stok

SKU: DUN2001-B Modeli: 910-005873 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

910-005873

Color

Black

Logitech Ergo M575 Specs
Scroll Type

Scroll Wheel

Number of Buttons

5

Mouse Hand Orientation

Right

LED Illumination

None

Full-Functionality OS Support

Mac, Windows

Connectivity
Connector

USB Type-A

Wireless Connectivity

2.4 GHz RF, Bluetooth

Wireless

Bluetooth / 2.4 GHz Radio/RF

Wireless Range

9.7 m

Power
Battery Requirements

1 x AA

Maximum Battery Life

Up to 24 Months

Dimensions & Weight
Dimensions

134.0 x 100.0 x 48.0 mm

Weight

145 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Receiver

1 x User manual