SAPO ERDHI

MSI Pro H610M-E DDR4

7,490 L

 

Motherboard MSI i serisë Pro, ju ndihmon të punoni më lehtë falë eksperiencës produktive dhe efiçiente që ju mundëson. Siguron asemblim të kualitetit të lartë dhe funksionalitet statik. Ky motherboard jo vetëm që optimizon fluksin e punës tuaj por eleminon çdo vonesë të ngarkesës së materialit duke mundësuar një eksperiencë pune të shpejtë dhe të qetë.

Ka stok

SKU: ECM735 Modeli: 7D48-001R Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Specifications
SOCKET

1700

CHIPSET

Intel® H610 Chipset

MEMORY CHANNEL

Dual

DIMM SLOTS

2

MAX MEMORY (GB)

64

PCI-E X16

1

PCI-E X1

1

SATAIII

4

M.2 SLOT

1

TPM (HEADER)

1

USB 3.2 PORTS (FRONT)

2(Gen 1, Type A)

USB 3.2 PORTS (REAR)

2(Gen 1, Type A)

USB 2.0 PORTS (FRONT)

4

USB 2.0 PORTS (REAR)

4

AUDIO PORTS (REAR)

Realtek® ALC897 Codec

VGA

1

HDMI

1

DIRECTX

12

CPU SUPPORT

Support for Windows® 11 64-bit, Windows® 10 64-bit

FORM FACTOR

Mirco-ATX

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Motherboard