Nokia 6310 (2021)

4,990 L

 

Nokia 6310 e re merr siluetën ikonike të origjinalit dhe e përditëson atë me disa shtesa të reja si ekrani i madh i lakuar, lexueshmëria dhe aksesueshmëria më e kollajtë e rubrikave, plus një sërë veçorish klasike që njihni dhe i doni: radioja FM, bateria mbresëlënëse që mund të kalojë javëpa u karikuar dhe le të mos harrojmë lojën klasike me gjarpër.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Yellow, Black, Green

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

135.5 x 56 x 14.1 mm, 44.8 cc (5.33 x 2.20 x 0.56 in)

Weight

98 g (3.46 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1150 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

8MB

Memory Internal

16MB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.8"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
CAMERA
Main Camera

Single (VGA)

Features Main

LED flash

Video Main

Unspecified

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

No

NFC

No

USB

microUSB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 6310

1 x Charger

1 x User Guide

Garancia e produktit

12 Muaj