SAPO ERDHI

Patch Cable FTP Cat6 10M

890 L

 

Ky fishë Cat 6 10 metra është një zgjidhje me performancë të lartë dhe të besueshme për nevojat e rrjetit, duke siguruar transmetim të shpejtë dhe efikas të të dhënave në një distancë të konsiderueshme. I krijuar me saktësi dhe cilësi, kjo fishë është projektuar për të përmbushur kërkesat kërkuese të mjediseve moderne të rrjeteve.

Ka stok

SKU: CNG1293 Modeli: CAT6 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

CAT6

Color

White

General
Connectos

Gold Plated

Impedance

100 +/- 5 Ohm

Working Temperature

0°C – 60°C

Dimension & Weight
Dimensions

10 M

Weight

About 100 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Patch Cable FTP Cat6 10M