SAPO ERDHI

PC Case 803W – Lucid_X – ATX

8,990 L

 

Përjetoni kasën 803W nga LC-Power, ku dizajni Lucid_X ju tërheq në një sferë karakteristikash të pashembullta. Kjo kasë strehon një gamë të gjerë konfigurimesh të sistemit, duke u ushqyer me lehtësi për konfigurimet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX. Me 2 porta USB 3.0, 1 porte USB 2.0 dhe mbështetje HD Audio, lidhja është e lehtë. Pjesa e sipërme dhe panelet anësore të xhamit të temperuar ofrojnë një vitrinë mahnitëse për pajisjen tuaj, ndërsa përfshirja e ventilatorëve të kasës RGB 140 mm siguron rrjedhje optimale të ajrit dhe efekte vizuale fantastike. Personalizojeni skemën e ngjyrave pa mundim me telekomandën e përfshirë, butonin RGB në panelin I/O ose nëpërmjet softuerit të përputhshëm të panelit kryesor. Me 803W, zhyt veten në një përvojë lojrash ku stili takon funksionalitetin pa probleme.

Ka stok

SKU: ECM767 Modeli: LC-803W-ON Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

LC-803W-ON

Color

White

General
Case Type

Midi-Tower

Motherboard

ATX, Micro-ATX, Mini-ITX

HDD 8,89cm/3,5" internal

Up to 2

HDD/SSD 6,35cm/2,5" internal

Up to 3

Mounting options

3x 2,5" + 1x 3,5"
2x 2,5" + 2x 3,5"

PCI slots

horizontal – total/screwable: 7/0
vertical – total/screwable: 3/0

Case fans

Included in delivery: 4
Mounting options: 8
Front: 3x 120/140 mm
Top: 2x 120/140 mm
Inside: 2x 120 mm
Back: 1x 120/140 mm

Audio port

HD Audio

USB 3.0 Port

2

USB 2.0 Port

1

Case Material

Metal, Tempered Glass, Plastic

Graphic Cards up to

320 mm length

CPU Cooler up to

175 mm total height

PSU up to

250 mm length (without HDD tray)
200 mm length (with HDD tray)

Compatible with

LC-CC-120-LiCo
LC-CC-240-LiCo
LC-CC-360-LiCo

Dimensions and Weight
Dimensions

472 x 225 x 385 mm

Weight

6.54 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Case