Picun Kids Bluetooth Headphones B29

1,990 L

 

Kufjet B29 nga Picun vijnë me dizajnin unik me veshë mace dhe drita RGB duke krijuar një atmosferë të re për fëmijet tuaj. Ofrojnë audio të pastër dhe bass të fuqishëm. Janë të palosshme dhe mund të zgjaten për të krijuar komfortin maksimal gjatë përdorimit. Kufjet janë të veshura me një shtresë të butë për të mos shqetësuar fëmijët edhe në orë të gjata përdorimi, të pajisura me butona për të menaxhuar lehtësisht volumin dhe telefonatat. Gjithashtu kufjet mund të lidhen me platforma të ndryshme si smartphone, tablet, kompjuter, smart TV, etj.

Ka stok

SKU: CNG3723-GM Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,090 L
Kurseni: 400 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey mint

GENERAL
Bluetooth version

Bluetooth 5.0

Acceptance distance

10m

Frequency response

20hz-20khz

Battery capacity

500mAh

Play time

40h

Speaker size

40mm

Sensitivity

85±3dB

Charging port

USB Type-C

Features

RGB colorful backlight Cat Ear
Clear sound and good bass
Foldable and adjustable headband, comfortable earpads
Built-in HD microphone
Call pickup, volume & media buttons
Can be used with wireless via bluetooth, or wired via 3.5mm jack
Multi-occasions use, Music and Calling
Bluetooth multipoints, connect two devices at the same time
Multi-platforms compatible, mobile phones, tablet PC, Smart TV, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones

1 x Charging Cable

1 x Manual