SAPO ERDHI

Pokémon Scarlet Nintendo Switch

6,990 L

 

Kapni, luftoni dhe stërvitni Pokemon në Rajonin Paldea, një tokë e madhe e mbushur me liqene, maja të larta, qytete të vogla dhe qytete të mëdha. Eksploroni një botë të hapur me ritmin tuaj dhe përshkoni tokën, ujin dhe ajrin duke hipur në një Pokemon legjendar që ndryshon formën Koraidon në Pokémon Scarlet dhe Miraidon në Pokémon Violet. Zgjidhni ose Sprigatito, Fuecoco ose Quaxly, për të qenë partneri juaj i parë Pokémon përpara se të niseni në udhëtimin tuaj nëpër Paldea.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

26,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Release date

November 18, 2022

No. of players

Single system 1
Local wireless 2-4
Online 1-4

Genre

Adventure
Role-Playing

Publisher

Nintendo

ESRB rating

Everyone

Supported play modes

Handheld mode, Tabletop mode, TV mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pokémon Scarlet Nintendo