Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Camera Stabilizer

6,990 L

Kurseni: 4,000 L

Stabilizuesi PULUZ është një stabilizues për kamerat i krijuar për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të reduktuar dridhjet e kamerës gjatë filmimeve. Përdoret kryesisht me kamera ose pajisje regjistrimi video për të arritur video më të buta dhe me pamje më profesionale. Stabilizuesi përmban një dizajn dore të dyfishtë, duke ju lejuar ta mbani atë me të dyja duart për stabilitet dhe kontroll më të mirë. Mbajtëset janë të bëra nga një material i rehatshëm dhe jo-rrëshqitës për të siguruar një kapje të sigurt gjatë përdorimit. Dizajni i kapjes së dyfishtë ndihmon në shpërndarjen e peshës së kamerës në mënyrë të barabartë në të dyja duart, duke reduktuar tendosjen dhe lodhjen gjatë seancave të gjata të filmimit. Stabilizuesi është ndërtuar duke përdorur tuba alumini, të cilët njihen për vetitë e tyre të lehta por të qëndrueshme. Alumini është një zgjedhje e zakonshme në ndërtimin e stabilizatorit pasi ofron forcë dhe stabilitet pa shtuar peshë të tepërt në instalim. Me këtë stabilizues, mund të prisni stabilitet të përmirësuar dhe lëvizje më të qeta të kamerës, duke rezultuar në pamje më profesionale dhe të qëndrueshme. Është veçanërisht e dobishme kur filmoni skena aksioni, poza në këmbë ose çdo situatë ku tronditja e kamerës është shqetësuese.

Ka stok

SKU: DUN1847 Modeli: PU369 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Material

Rubber, Aluminum

Socket Size

1/4 inch

Features

1. Made of aluminum tube, lightweight and durable.
2. Dual handheld design, enable you to shift from one hand to two hands easily when shooting.
3. Non-slip Design: The dual handles are consisted by non-slip plastic material with patterns to increase friction; You can hold it tightly without worrying about the falling off due to enduring application.
4. Two 1/4-inch screw holes on the grip enable you to connect the monitor, bluetooth remote controller or any other accessories of your camera.
5. Specially designed for 3-Axis handheld stabilizer.

Dimensions & Weight
Dimensions

47 x 17 x 5 cm

Weight

574 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Puluz Stabilizer