OFERTA ONLINE

Puluz Studio Box With LED 2M

49,990 L

 

Ky produkt me 6 shirita LED me 78 llampa LED secili  dhe 40 W për çdo shirit (gjithsej 468 copë rruaza LED, 240 W), ju sjell burimin e duhur të dritës për fotot me sfond të bardhë. Shfaqja me indeks të lartë të ngjyrave (vlera CRI: 90%) LED siguron saktësi maksimale të ngjyrave me temperatura ngjyrash 5500K. Shumë më efikase sesa me dritën tradicionale fluoreshente ose inkandeshente. Veshja e brendshme është një pëlhurë reflektuese argjendi e projektuar posaçërisht për të siguruar ndriçim uniform, duke eliminuar hijet dhe shkëlqimin. Fotot tuaja do të jenë të qarta dhe të sakta. Për rezultate më te mira rekomandohet të përdorni një trekëmbësh për foto më të mprehta. Projektuar për përdoruesit e çdo niveli aftësish, gjithashtu për fotograf profesionist për të krijuar imazhe produktesh me cilësi të lartë. Ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë fotografi me pamje profesionale për dyqanin tuaj online. Është shumë e lehtë për t’u instaluar! Nuk nevojiten mjete të tjera për instalimin dhe çinstalimin, duart tuaja janë të vetmet gjëra që nevojiten për instalimin. Pllakat e letrës janë rezistente ndaj rrudhave dhe rezistente ndaj ujit.

Ka stok

SKU: DUN1816 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Model

PU5210EU

Color

Black

SPECIFICATIONS
Number of LED

468 pcs

LED Lamp Model

2835

Lamp brightness

27150 lm

White Light Color Temperature

5500K

Power

240 W

Material

Nylon Cloth

Power supply

Input: AC 100-250V; Output: 18V 2×1.5A

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

200 x 120 x 80 cm

Weight

11.73 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Studio Box tent cloth
6x Light bar strips
16x Bracket Tubes (80cm, 120cm)
1x Soft Cloth
3x Power Supply 100-240V (EU plug)
1x White Background Paper
3x Background Paper clip
8x Connectors
1x Package carry bag