OFERTA ONLINE

Puluz Studio Box With LED 30 CM

4,990 L

 

Kutia e dritës së fotografisë është projektuar për sende të vogla të entuziastëve të fotografisë, artistëve, profesionistëve dhe klientëve të reklamimit të produkteve. Studio Light box mundëson xhirimin e shpejtë dhe të lehtë të produkteve të vogla si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë, pajisje dhe sende të tjera. Lehtësisht e montueshme, mund ta shpalosni këtë studio me dritë LED dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe për të marrë një sfond shumë të mirë për fotografimin e biznesit të artikujve të vegjël, duke bërë fotografi për produkte. Ka nje dizajn te  strukturës portative të palosshme, dritë LED e integruar, që siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja. Mund të rregulloni  dritën ndërmjet unazës së temperaturës së ngjyrës CRI97, pëlhura reflektuese e integruar e grimcave prej argjendi shpërndan dritën në mënyrë të barabartë. Ruajtje e shpejtë, efekt i mirë tre-dimensional i kutisë së kutisë.

Ka stok

SKU: DUN1811 Modeli: PU5032B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

PU5032B

Color

Black

SPECIFICATIONS
Number of LED

112 pcs

LED Lamp Model

2835

Lamp brightness

24-26lm

White Light Color Temperature

5500K

Dimming Range

1%-100%

Dimming Gear

10 Gears Adjustment

Indicates

Ra greater than or equal 97

Power

1-10W

Voltage

5V

Power supply

USB Port

Cable Length

2 m

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

30 x 30 x 30 cm

Weight

1.71 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Main Studio Box(ring LED Panel)
1x Soft Bag x 1
1x Black PVC backdrops
1x White PVC backdrops
1x Orange PVC backdrops
1x Red PVC backdrops
1x Blue PVC backdrops
1x Green PVC backdrops
1x Softlight Cloth
1x Color package box