Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Waterproof Action Camera Case

790 L

Kurseni: 700 L

Canta e udhëtimit PULUZ e papërshkueshme nga uji është një zgjidhje kompakte dhe e qëndrueshme për ruajtjen dhe transportimin e kamerave dhe aksesorëve tuaj të GoPro, DJI Osmo Action dhe kamera të tjera sportive. Me dizajnin e tij të papërshkueshëm nga uji, ajo ofron mbrojtje ujit, duke garantuar sigurinë e pajisjeve tuaja të vlefshme edhe në kushte të lagështa. Ngjyra e saj e zezë shton një pamje elegante dhe profesionale. Veshja me shkumë brenda ofrojnë një përshtatje të rehatshme dhe mbrojtje të shkëlqyeshme, duke parandaluar që kamera dhe aksesorët tuaj të zhvendosen ose të dëmtohen gjatë transportit. Kjo kuti ofron ndarje dhe ndarëse të shumta për të organizuar me efikasitet pajisjet tuaja. Mund ta ruani kamerën tuaj, bateritë shtesë, kartat e kujtesës, montimet, kabllot dhe aksesorët e tjerë në mënyrë të sigurt në hapësirat e tyre të caktuara. Kjo ndihmon për të mbajtur gjithçka të organizuar, lehtësisht të aksesueshme dhe të mbrojtur nga gërvishtjet ose ndikimet e mundshme. Kutia është e pajisur me një dorezë të fortë dhe të rehatshme për mbajtje, duke ju lejuar të transportoni me lehtësi kamerën dhe aksesorët tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
Ofertë!

Puluz Waterproof Camera Backpack – Black

3,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 33%
Ofertë!

Puluz Waterproof Camera Backpack – Grey

3,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Waterproof Action Camera Travel Case

1,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 33%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Puluz Waterproof Camera Backpack

3,990 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Features

Waterproof, Dustproof, Shockproof

Material

Nylon + EVA

Compatible with

Hero 11 Black Mini , Hero11 Black , HERO10 Black , HERO9 Black , HERO7 Silver , HERO7 Black , HERO7 White , NEW HERO , HERO5 Black , HERO5 Session , Hero Session , HERO4 Session , HERO4 , HERO3+ HERO3 , HERO2 , HERO etc

Dimensions & Weight
Dimensions

44 x 30 x 19.5 cm

Weight

152 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 1x Puluz Storage Bag