Ofertë!
OFERTA ONLINE

Razer Deathadder Essential Wired Gaming Mouse

2,490 L

Kurseni: 1,500 L

Razer DeathAdder Essential ruan formën klasike ergonomike që ka qenë një shenjë dalluese e gjeneratave të mëparshme të Razer DeathAdder. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës gjatë maratonave të gjata të lojërave. Sensori optik ka një fushë deri në 6400 dpi. Mausi ka 5 butona dhe mund të bëni rregullime pa pasur nevojë të ndërprisni lojën.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

FORM FACTOR

Right-Handed

CONNECTIVITY

Wired – Standard Cable

BATTERY LIFE

None

RGB LIGHTING

Single-Color Green Lighting

SENSOR

Optical

MAX SENSITIVITY (DPI)

6400

MAX SPEED (IPS)

220

MAX ACCELERATION (G)

30

PROGRAMMABLE BUTTONS

5

SWITCH TYPE

Mechanical

SWITCH LIFECYCLE

10 Million Clicks

MOUSE FEET

Standard Stock Feet

CABLE

Standard Cable
Cable length: 2.1 m / 6.89 ft

TILT SCROLL WHEEL

No

Dimensions

127.0 x 61.7 x 42.7 mm

WEIGHT

96 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Deathadder Essential Wired Gaming Mouse