Samsung 25W Travel Adapter Type-C

1,290 L

 

Karikues origjinal Type-C nga Samsung. Siguron karikim super të shpejtë deri në 25 W për pajisjet tuaja të pajisura me portë USB Type-C. Është shumë i vogël në përmasa dhe mund ta merrni lehtësisht me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Compatible Models

Super Fast Charging 25W compatible with Galaxy S10 5G, A80, A70, and future compatible devices

Features

Super Fast Charging max. 25W, PD 3.0 PPS max. 25W

Interface

USB Type-C

Input Voltage

100-240 V

Output Voltage (Max, Normal Charge)

5 V

Output Voltage (Max, Fast Charge)

PDO : 9V / PPS : 3.3-5.9V or 3.3-11.0V

Output Current (Max, Normal Charge)

3 A

Output Current (Max, Fast Charge)

PDO : 2.77A(9V) / PPS : 3.0A(3.3-5.9V) or 2.25A(3.3-11.0V)

Cable Size

1m

Dimension (WxHxD)

48.57 x 78.8 x 27.55 mm

Weight

70.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wall Charger

1 x User Manual