Samsung Galaxy S23

62,990 L74,990 L

 

Frymëzuar nga natyra.

I krijuar pjesërisht me xham të ricikluar dhe plastikë nga oqeani. I pajisur me një sensor me rezolucion të lartë dhe pikselë inteligjentë që thithin dritën – duke ofruar fotografi të qarta në çdo orë. Më shumë dritë për natën tuaj. Bëhuni gati për një galeri plot me foto epike të natës që të gjithë do të dëshirojnë. Inteligjenca artificiale e përmirësuar e natës i mban detajet të qarta, në mënyrë që fotot dhe videot në dritë të ulët të qëndrojnë të ndritshme dhe plot ngjyra, nga muzgu deri në agim. Të gjitha këto me një bateri që zgjat gjatë gjithë ditës.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Lavender, Phantom Black, Green

Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

146.3 x 70.9 x 7.6 mm (5.76 x 2.79 x 0.30 in)

Weight

168 g (5.93 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass Victus 2), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame

SIM

Dual SIM (2 Nano-SIMs + eSIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

3900mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED

Display Size

6.1"

Display Resolution

1080 x 2340 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass Victus 2

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 740

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 10MP, 12MP)

Triple Details

50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS
10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Single Details

12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR, HDR10+

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE, EDR

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.2, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (desktop experience support)
Bixby natural language commands and dictation
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy S23

1 x Charger Cable

Garancia e produktit

12 Muaj