SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Watch6 40MM

26,990 L

 

Galaxy Watch6 vjen me veçoritë e saj të jashtëzakonshme, nga “Avanced Sleep Coaching” që përmirëson zakonet e gjumit deri te Karikimi Super i Shpejtë për përdorim të pandërprerë. Ajo gjurmon pa mundim stërvitjet dhe ushtrimet tuaja, duke njohur aktivitetet e njohura dhe duke ofruar njohuri shtesë, ndërsa ekrani i saj i gjerë dhe dizajni i qëndrueshëm sigurojnë një përvojë të jashtëzakonshme. Duke u sinkronizuar pa probleme me pajisjet tuaja Galaxy, ju mban të lidhur në lëvizje. Zonat e personalizuara të rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i zemrës i orës plotësojnë nevojat e fitnesit, ndërsa sensori i avancuar BIA ofron njohuri të detajuara të trupit. Me rripa të këmbyeshëm dhe jetëgjatësi të zgjatur të baterisë, Galaxy Watch6 kombinon stilin, funksionalitetin dhe qëndrueshmërinë, duke e bërë atë një shoqërues të domosdoshëm për përpjekjet tuaja të përditshme.

Color
SKU: N/A Modeli: SM-R930 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
END OF SUMMER
Ofertë!

Apple Watch Series 8 45mm

37,990 L
Kurseni: 8,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Graphite, Gold

Watch Size

40mm

Network
TECHNOLOGY

Wi-Fi, Bluetooth

Body
DIMENSIONS

38.8 x 40.4 x 9 mm

WEIGHT

28.7 g

BUILD

Glass Front (Sapphire Crystal), Aluminum Frame

SIM

N/A

Display
Display Type

Super AMOLED

SIZE

1.3 inches

RESOLUTION

432 x 432 pixels (~453 ppi density)

PROTECTION

Sapphire Crystal

Platform
OS

Android Wear OS 4, One UI Watch 5

CHIPSET

Exynos W930 (5 nm)

CPU

Dual-core 1.4GHz Cortex-A55

GPU

Mali-G68

Memory
CARD SLOT

No

ROM

16GB

RAM

2GB

Sound
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

BLUETOOTH

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

No

Features
SENSORS

Accelerometer, Gyro, Compass, Heart Rate, Barometer, Thermometer (Skin Temperature)

Battery
TYPE

Li-Ion 300 mAh, non-removable

CHARGING

10W wireless (Qi)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual