SAPO ERDHI

SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I CARD

2,290 L

 

Merrni shpejtësi ekstreme nga një kartë memorie microSDXC™ për transferim të shpejtë, performancë aplikacioni dhe 4K UHD. Ideale për telefonin inteligjent Android™, kamerat e ndryshme ose dronët, kjo kartë Extreme Pro microSD SDXC me performancë të lartë bën regjistrim video 4K UHD, Full HD video dhe foto me rezolucion të lartë. Karta e memories super e shpejtë SanDisk Extreme PRO microSDXC™ arrin shpejtësi leximi deri në 170 MB/s dhe shkruan deri në 80MB/s. Plus, është me vlerësim A2, kështu që ju mund të merrni performancë të shpejtë të aplikacionit për një përvojë të jashtëzakonshme smartphone.

Ka stok

SKU: ALB438 Modeli: SDSQXAH-064G-GN6MA Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Capacity

64GB

Compatibility

Compatible with microSDHC, microSDXC, microSDHC UHS-I, and microSDXC UHS-I supporting host devices

Form Factor

microSDXC

Performance

Read up to 170 MB/s
Write up to 80 MB/s

Dimensions

microSDXC 1 x 15 x 11 mm

Certifications

CE, FCC, C-Tick/RCM, UKCA, EAC, ICES

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk SDSQXAH-64G-GN6MA Memory Card