SanDisk Ultra® Memory Card 64GB

1,190 L

 

Kartat e memorjes SanDisk Ultra® SD janë të shpejta dhe ofrojnë një performancë të jashtëzakonshme regjistrimi duke mos humbur asnjë moment që dëshironi të kapni. Kurseni kohë duke transferuar deri në 875 foto në 1 minutë me lehtësi si dhe vidjo Full HD. SanDisk Ultra® Memory Card 64GB vjen e ndërtuar me materiale premium për rezistencë të lartë ndaj ujit, luhatjeve të temperaturës apo çdo elementi tjetër.

Ka stok

SKU: ALB477 Modeli: SDSDUNB-064G-GN6IN Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

64GB

Flash memory type

SDXC™

Class

10

Compatibility

Compatible with SDHC/SDXC and SDHC-I/SDXC-I devices

Sequential Write Performance

Up to 140MB/s

Operating Temperature

-25°C to 85°C

Non-Operating Temperature

-40°C to 85°C

Features
Details

• Quick Transfer Speed
• Compact and Resistant Design
• Better pictures
• Full HD Videos

Dimensions and Weight
Dimensions

32 x 23.9 x 2.2 mm

Weight

2.1 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra® Memory Card 64GB