OFERTA ONLINE

SanDisk Ultra microSDHC™/microSDXC™ UHS-I card

2,990 L

 

Kjo kartë memorje nga Sandisk ju jep mundësinë të fotografoni, filmoni dhe ruani sipas dëshirës tuaj pa u limituar nga hapësira që zotëroni. Me shpejtësi leximi 100MB/s, rezistencë të lartë dhe mbi të gjitha plot 256GB hapësirë për të gjitha fotot dhe videot tuaja. Kjo kartë memorje do jetë zgjidhja ekonomike dhe ideale për të gjithë ju.

Ka stok

SKU: CNG4855 Modeli: SDSQUNR-256G-GN3MN Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

microSDXC

Memory

256GB

Read Speed

Up to 100 MB/s

Dimensions

1.02 x 14.99 x 10.92 mm

Operating Temperature

-25C° to 85C°

Storage Temperature

-40C° to 85C°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra microSDHC™/microSDXC™ UHS-I card