Sbox Adapter From 3.5 mm Female To Type-C Male

390 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse 3.5 mm femër dhe 1 portë dalëse Type- C mashkull.

Ka stok

SKU: ELK18 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connector 1

3.5 mm F

Connector 2

TYPE-C M

Plugs

24K Gold plated

Cable length

6 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From 3.5 mm Female To Type-C Male