Sbox Adapter From Micro USB 2.0 Female To Type-C Male

490 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse microUSB femër dhe 1 portë dalëse Type-C mashkull.

Ka stok

SKU: ELK30 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connector 1

microUSB F

Connector 2

TYPE-C M

Transfer speed

Up to 480 Mbps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter