SAPO ERDHI

Sony PS5 Battlefield™ 2042

2,990 L

 

Vendosur në një botë të së ardhmes së afërt të transformuar nga çrregullimi, do t’ju duhet të përshtateni dhe të kapërceni fushat dinamike të betejës me ndihmën e skuadrës suaj dhe një arsenali armësh dhe automjetesh të fundit. Merrni pjesë në eksperienca masive, nga mënyrat e përditësuara me shumë lojtarë si Conquest dhe Breakthrough deri te Zona krejt e re Hazard.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Platform

PS5

Publisher

Electronic Arts Inc

Genre

Shooter

Voice

Chinese, English, French (France), Japanese, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Mexico)

Screen Languages

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (Canada), French (France), Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Battlefield™ 2042