SAPO ERDHI

Sony PS5 NBA 2K24 Kobe Bryant Edition

4,990 L

 

Luaj me skuadrën tënde të preferuar të NBA dhe WNBA në lojën NBA 2K24, me plot përditësime dhe skuadra me figura legjendare. Shpalos arsenalin tënd të lëvizjeve falë dizajnit të kombinuar me kontrollin praktik të lojës. Bashkoju skuadrës tënde dhe shijoni një lojë të mirëfilltë plot adrenalinë, duke patur gjithashtu mundësinë të personalizoni personazhin tuaj me opsionet që ofron MYPLAYER. Çfarë po prisni, ejani në fushë. 

Ka stok

SKU: DUN2246 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
ESRB

Everyone

Platform

PS5

Release

9/8/2023

Publisher

2K

Genre

Sport

Voice

English, Spanish

Screen Languages

Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Spanish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 NBA 2K24 Game