Sony PS5 Street Fighter 6

7,990 L

 

Eksploro rrugët e mbushura me aventura të reja për të luftuar në lojen e rradhës së serive legjendare të dyluftimeve Capcom. Street Fighter 6 vjen me veçori inovative dhe plot tipare të reja për të theksuar vizualet e çdo aspekti të lojës. Merr pjesë në Fighting Ground, World Tour dhe Battle Hub dhe fillo rrugëtimin tënd për tu bërë kampion botëror i dyluftimit.

Ka stok

SKU: ABT217 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
PLATFORM

PS5

Release

6/2/2023

Publisher

Capcom U.S.A., Inc.

Genre

Fighting

Voice

English, Japanese

Screen Languages

Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French (France), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Street Fighter 6