SAPO ERDHI

Steam Connect Your Deck

16,990 L

 

Steam Deck™ Docking Station është dizenjuar për t’ju krijuar më shumë mundësi të zgjeroni hapësirën tuaj të argëtimit. Mund t’a përdorni për televizorin në sallon, për zgjerim siperfaqe tek tavolina e punës apo përkrah krevatit për më shumë argëtim. As shumë i madh as shumë i vogël, Docking Station ka përmasat ideale për të mbajtur të sigurt dhe të qëndrueshëm Steam Deck. Në anën e djathtë është pajisur me një konektor USB-C me gjatësinë ideale dhe mbuluar me gomë për të siguruar jetëgjatësi.

Ka stok

SKU: DUN1672 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Expansion
Peripherals

3 x USB-A 3.1 Gen1 Ports

Networking

Gigabit Ethernet

External displays

DisplayPort 1.4
HDMI 2.0
Supports up to 4k 60hz, or 1440p 120hz
MST (Multi-Stream Transport) enabling multi-monitor support*
FreeSync support**

* MST support currently requires both the HDMI and DisplayPort ports to be in use, update is forthcoming
** FreeSync support is in-progress, update is forthcoming

Power
Input

USB-C Power Delivery passthrough input (power supply included)

Deck connection

6" USB-C captive cable with low profile 90° connector

Charger

Included PSU with 1.5m long cable (same as what comes with Steam Deck)

Size and Weight
Size

117mm x 29mm x 50.5mm

Weight

Approx. 120 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Steam Deck