Ofertë!
OFERTA ONLINE

Trust Primo 4-in-1 Home Office Set

3,190 L

Kurseni: 800 L

Me mjetet e duhura, ju mund të zotëroni çdo detyrë! Krijojeni zyrën tuaj në shtëpi me këtë set të gjithanshëm 4-në-1. Ai përbëhet nga një maus, një tastierë, një kufje dhe një tapet për maus të cilat janë krijuar posaçërisht për përdorim në zyrën: ideale për punë dhe kohë të lirë.

 

Ka stok

SKU: SBBG3003 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Keyboard

– Comfortable
– Soft keys
– Spill resistant
– Full size layout

Headset

– Lightweight Stereo
– Crystal clear sound
– Sensitive microphone
– Light design

Mouse

– Wireless Mouse
– Ambidextrous
– Speed select button
– 1000- 1600 DPI

Mouse Pad

– Smooth
– Anti Slip rubber bottom
– Optimised surface texture

Compatibility

Compatible Device Types: pc, laptop
Compatible Consoles: no
Compatible Software Platforms: Windows, Mac OS, Chrome OS

Dimensions

449 x 30 x 148 mm

Weight

713 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard;

1 x Mouse;

1 x Mouse Pad

1 x Headset