SAPO ERDHI

Ugreen Nexode 140W USB C Wall Charger

8,490 L

 

Nexode 140W ofron karikim me shpejtësi të lartë në kohë të shkurtër. Pajisur me disa porta për karikim të njëkohësishëm të shumë pajisjeve, 2 Type-C dhe nje USB Type-A, si dhe me teknologjinë Thermal Guard me 800 lexime temperature në sekondë për siguri maksimale ndaj mbinxehjes. Me cip GaNFast™, duke mundësuar fuqi efikase konvertimi, menaxhim të nxehtësisë dhe përmasa më të vogla.

Ka stok

SKU: ALB458 Modeli: CD289 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 34%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Charger USB-C to Lightning 20W

190 L
Kurseni: 100 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CD289

Color

Gray

PORTS
Connector Type

1x USB-A
2x USB-C

POWER
Power Input

100-240V / 2A ~50/60Hz

Power Out

• USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A, 3.3-21V/5A (140W)
• USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 3.3-11V/3A, 3.3-21V/5A (100W)
• USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W)

Charging Protocol Support

• USB-C1: PD 3.1 / PD 3.0 / PPS / QC4+ / FCP / AFC / Apple 2.4A / BC 1.2
• USB-C2: PD 3.0 / PPS / QC4+ / FCP / AFC / Apple 2.4A / BC 1.2
• USB-A: QC 3.0 / SCP / FCP / AFC / Apple 2.4A / BC 1.2

Maximum Power

140W

Maximum Current

5A

CABLE
Connector

USB-C to USB-C

Current Supported

5A

Supported Power

240W

Cable Length

1.5 m

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

76 x 76 x 35 mm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nexode 140W Charger

1 x USB-C to USB-C Charging Cable

1 x User Manual