Xiaomi 120W Type-A Charging Combo

4,990 L

 

Karikuesi më i shpejt vjen nga Xiaomi vetëm për të kursyer kohën tuaj. Karikuesi 120W ju mundëson një karikim të shpejtë për të gjitha paisjet tuaja. Karikim të shpejtë dhe të sigurt mundësuar nga qarqe të ndryshme për mbrojtjen nga tensioni i lartë.

Ka stok

SKU: DUN1537 Modeli: MDY-13-EE Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MDY-13-EE

DESIGN
Color

White

Material

ABS

GENERAL
Max. Output Power

120W

Intelligent Charge

Yes

Fast Charge Protocols

BC1.2,Qualcomm Quick Charge

Interface

USB

Input Interface

A.C. Source,USB

Output Interface

USB,Type C

Input

100-120V,50/60Hz,1.7A

Output

5V-3A
9V-3A
11V-6A Max
20V-4.8A Max

Quality Certification

CCC,ce,ROHS,FCC,WEEE,UL,pse,ETL,MSDS,GS,KC,CB,CSA,EMC,SASO

Length

100 cm

Dimensions

63.5 x 60.3 x 28.4mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x USB cable

1 x Manual