Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Compact Hair Dryer

1,990 L

Kurseni: 3,000 L

Tharëse flokësh kompakte Xiaomi H101 është një zgjidhje shumë efikase dhe e lëvizshme për tharje flokësh që kombinon komoditetin me performancën. Me një dizajn kompakt dhe të palosshëm, është i përsosur për përdorim në lëvizje dhe ruajtje të lehtë, duke e bërë atë një shoqërues të gjithanshëm udhëtimi. Ajo vjen me një motor të fuqishëm 1600 W dhe një shpejtësi të lartë të rrjedhës së ajrit prej 15 m/s për tharje të shpejtë dhe efektive. Tharësja ofron dy mënyra të temperaturës dhe dy shpejtësi të rrjedhës së ajrit, duke ju lejuar të personalizoni përvojën tuaj të tharjes. Dizajni i tij i balancuar i ngrohjes siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë për të mbrojtur flokët tuaj, ndërsa gjeneratori i integruar i joneve negative shton shkëlqimin dhe redukton demtimet. Siguria është një përparësi kryesore, me mekanizma të dyfishtë të mbrojtjes nga mbinxehja dhe një grykë ajri rrotulluese 360° me izolim termik me dy shtresa.

Ka stok

SKU: DUN1938-W Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

H101

Color

White

Power and Voltage
Rated Power

1600W

Rated Voltage

220V-240V~

Rated Frequency

50-60Hz

Air Flow and Motor
High air flow rate

15m/s

High-performance motor

20,000rpm

Wind Blades

6-wing blades design for reliable airflow

Temperature and Airflow Modes
Temperature modes

Hot and Cold

Speed modes

Low and High

Key Features
Hair Care Function

Negative ion hair care

Balanced Heating Design

Conical heating coil design for even heat distribution

Overheat Protection

Dual overheat protection mechanisms

Fuse Protection

Irreversible fuse protection in extreme cases

Air Nozzle

Double-layer thermal insulation to prevent burns

Dimensions & Weight
Dimensions

160 x 70 x 212 mm

Weight

433 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Hair Dryer

1x Air Nozzle

1x Manual