SAPO ERDHI

Xiaomi Humidifier 2 Lite

3,990 L

 

Humidifier nga Xiaomi, pjesa e brendshme prej qeramike shndërron ujin në mikro bulëza duke e çliruar me kapacitet 300mL për orë dhe duke siguruar ajër të pastër, me nivelin e duhur të lagështisë si dhe hidratim të lëkurës tuaj. Me kapacitet  4L i cili zgjat deri në 30 orë përdorim të pandërprerë mund të qëndroni të qetë pasi nuk keni nevojë ta mbushni shpesh me ujë, dhe më e rëndësishmja, pjesa e brendshme e mbajtësit të ujit përbëhet nga material Silver-ion Antimicrobial për të siguruar gjithmonë ujë të pastër për të mbrojtur shëndetin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1997 Modeli: MJJSQ06DY Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MJJSQ06DY

Color

White

General
Rated voltage

220V~

Rated frequency

50Hz

Rated power

23W

Humidification rate

300mL/h

Water tank capacity

4L

Dimensions and Weight
Dimensions

190 × 202 × 315mm

Weight

1.4 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Humidifier 2 Lite 
1 x User Manual