SAPO ERDHI

Xiaomi Karaoke Microphone

6,990 L

 

Mikrofon ideal për karaoke nga Xiaomi. Zotëron 4 veçori thelbësore që e veçojnë nga produktet e tjerë të llojit të vet, mundëson audio të nivelit KTV, përmban një çip profesional DSP, ju ofron 9 efekte zëri për argëtim maksimal si dhe siguron argëtim pafund falë baterisë e cila zgjat deri në 7 orë përdorim. Një mikrofon sa kompakt aq edhe i mahnitshëm për performancën e tij, mundësuar nga brandi i mirënjohur Xiaomi.

Ka stok

SKU: DUN2212-B Modeli: XMKGMKF01 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Bluetooth

v5.1

Battery type

Lithium-ion battery

Battery Capacity

3.6V, 2500mAh

Charging port

Type-C

Working distance

≤10m

Rated input

5V⎓2A

Battery life

7 hours

Dimensions

96 × 96 × 226 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphones

1 x USB-C cable

1 x Quick-Start Guide