Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro Water Tank

1,790 L

 

Mbajtës uji i përshtatshëm për modelin Vacuum-Mop Pro të robotit pastrues. Vjen në ngjyrën e zezë dhe përbëhet nga material cilësor dhe rezistent.

Ka stok

SKU: DUN1147-B Modeli: STYTJ02YM Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Mateial

Plastic

Compatibility

Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Dimensions

193x57x94 mm

Weight

271.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Water Tank