Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Smart Tower Heater Lite

6,990 L

Kurseni: 1,000 L

Ngrohës inteligjent nga Xiaomi. Lite Smart Tower  nxehet në 3 sekonda. Ka temperaturë konstante, zhurmë të ulët dhe ventilim me kënd të gjerë 70°. Kontrolli inteligjent i temperaturës e mban atë midis 22-28°C. Ngrohësi qeramik PTC 2000W jep nxehtësi vetëm 3 sekonda pasi është ndezur, kështu që ju mund të ngrohni ambjentin pa pasur nevojë të prisni. Lite Smart Tower, zgjidhja juaj për këto ditë të ftohta!

Ka stok

SKU: DUN1500-W Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Product model

LSNFJ02LX

Rated power

2000W

Product dimensions

184 × 184 × 500mm

Rated voltage

220-240 V~

Rated frequency

50–60Hz

Product net weight

2.2kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Smart Tower Heater Lite

1 x User Manual