SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi Watch 4

8,990 L

 

Xiaomi Redmi Watch 4, një orë e mahnitshme në disa ngjyra dhe ekran AMOLED 1.97″. Me dizjanin e saj komforte dhe kompakte për tu përdorur në përditshmëri pa asnjë shqetësim apo dëmtim. Pajisur me një mori sensorësh për të monitoruar me saktësi maksimale në çdo moment shëndetin tuaj, e lehtë për tu lidhur me Android ose Iphone nga kushdo si dhe e mbushur me opsione si realizimi i telefonatave, shkëmbimi i mesazheve e shumë të tjera. Zgjidhni orën e cila përshtatet me stilin tuaj dhe shijoni një perfomancë dhe estetikë të pakrahasueshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

62,990 L66,990 L
 
Ofertë!

Apple iPhone 13 Pro

52,990 L55,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Network
Technology

No cellular connectivity

Body
Dimensions

47.6 x 41.1 x 10.5 mm

Weight

31.5 g

Build

Plastic Back, Aluminum Frame

Display
Screen Size

1.97 inches

Resolution

450 x 390 pixels (~302 ppi density)

Platform
OS

HyperOS

Sound
Loudspeaker

Yes

Comms
Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

Features
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Heart Rate
• Compass
• SpO2

Battery
Type

Li-Po 470 mAh, non-removable

Charging

Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Redmi Watch 4

1x Magnetic Charger

1x Manual