SAPO ERDHI

Xiaomi Smart Band 8 Active

3,490 L

 

Zhvilloni rutinën tuaj të fitnesit me Xiaomi Smart Band 8 Active, një pajisje elegante dhe super e hollë me një ekran të shndritshëm 1.47” TFT. Kjo orë smart ju mundëson 50 modalitete stërvitje, gjurmim të detajuar të shëndetit tuaj si rrahjet e zemrës dhe gjumi. Rezistente ndaj ujit deri në 50 metër thellësi dhe me bateri e cila zgjat deri në 14 ditë e bën këtë orë kombinimin perfekt të stilit, funksionalitetit dhe qëndrueshmërisë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 43%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Band 7

3,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2302B1

Color

Black, Pink

Display
Screen size

1.47"

Display Type

TFT

Resolution

172 x 320

Brightness

Up to 500 Nits

Refresh Rate

60 Hz

Sensors
Details

3-axis accelerometer, PPG sensor

Battery & Charging
Capacity

LiPo, 210 mAh

Battery Life

14 Days

Charging

Magnetic Charger

Charging Time

≤2 hours

Connectivity
Bluetooth

v5.1

Additional Specification
Color depth

16 bot

RAM

192 kB

ROM

16 MB Nor Flash

Degree of tightness

5 ATM

Wristband material

TPU

Mobile application

Mi Fitness

Dimensions & Weight
Dimensions

42.8 x 25.4 x 10 mm

Weight

27 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Band
1 x Strap
1 x User manual
1 x Charging cable