Xiaomi Smart Pet Food Feeder

9,990 L

 

Lidhet me aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home, kështu që ju mund të kontrolloni kohën e shpërndarjes dhe dozën nga kudo ndodheni. Tani mund të largoheni të qetë nga shtëpia pa u shqetësuar se macja apo qeni juaj do të mbetet pa ushqim.

Ka stok

SKU: DUN1449-W Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White

Input

5.9V⎓1.0A

Rated power

5.9 W

Product dimensions

311×180×387mm

Capacity

3.6L

Net weight

3kg

Power cord length

1.5m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Pet Fountain

1 x Power Cord

1 x Manual