OFERTA ONLINE

Apple Watch SE 2 40MM

29,990 L

 

Çdo element i nevojshëm për tju mbajtur të motivuar, aktivë dhe të përditësuar për shëndetin tuaj. Seria SE 2 e Apple është projektuar për tju mundësuar akoma më tepër informacione se parardhësit e saj. Dizenjuar plot stil dhe me rezistencë ndaj ujit deri në 50 metër thellësi. Dërgoni mesazhe, realizoni telefonata, dëgjoni muzikë dhe gjurmoni shëndetin tuaj me orën e mrekullueshme SE 2 nga Apple.

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Midnight, Blue

Watch Size

40mm

Network
Technology

No cellular connectivity

Body
Dimensions

40 x 34 x 10.7 mm

Weight

26.4 g

Build

Glass front, plastic/sapphire crystal back, aluminum frame

Display
Type

Retina LTPO OLED, 1000 nits (peak)

Screen Size

1.57 inches

Size

M/L, S/M

Resolution

394 x 324 pixels (~326 ppi density)

Protection

Ion-X strengthened glass

Platform
OS

watchOS 9.0, upgradable to watchOS 10.3

Chipset

Apple S8

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card Slot

No

Internal

32GB 1GB RAM

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Heart rate (2nd gen)
• Barometer
• Always-on altimeter
• Compass

Battery
Battery Capacity

Li-Ion 245 mAh, non-removable

Charging

Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch SE 2 40MM

1x Sport Band

1x Magnetic Fast Charger

1x Manual