Ofertë!
OFERTA ONLINE

Desktop Gaming B760M, 16GB, 1TB SSD, Core I5, Custom Build

89,990 L

Kurseni: 10,000 L

Fuqi e jashtëzakonshme me çmim joshës, dizajn modern, përmasa kompakte, shpejtësi në përpunimin e të dhënave, hapësirë mëse e mjaftueshme për çdo ngarkesë informacioni dhe pafund veçori të gjitha tek ky kompjuter custom build, unik në llojin e vet dhe premtues në çdo fushë. Mund të përshtatet në zyrë apo shtëpi për punë apo argëtim pafund. Siguron temperaturë konstante pavarësisht orëve të gjata të operimit dhe jetëgjatësi e cila do tejkalojë pritshmëritë tuaja.

 

• Intel® Core™ i5 14400F
• 16GB RAM + 1TB SSD
• GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
• TH120 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Color

Black

Motherboard
Details

B760M GAMING X AX

Features

Supports Intel® Core™ 14th/ 13th /12th processors
Unparalleled Performance:Hybrid 8+1+1 Phases Digital VRM Solution
Dual Channel DDR5:4*DIMMs XMP Memory Module Support
Next Generation Storage:2*PCIe 4.0 x4 M.2 Connectors
Advanced Thermal Design & M.2 Thermal Guard :To Ensure VRM Power Stability & M.2 SSD Performance
EZ-Latch:PCIe 4.0×16 Slot with Quick Release Design
Fast Networks:2.5GbE LAN & Wi-Fi 6E 802.11ax
Extended Connectivity:Front USB-C® 10Gb/s, DP, HDMI
Smart Fan 6:Features Multiple Temperature Sensors, Hybrid Fan Headers with FAN STOP
Q-Flash Plus:Update BIOS Without Installing the CPU, Memory and Graphics Card

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 14400F

Processor Frequency

Up to 4.7 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

20 MB Intel® Smart Cache

CPU cooler

TH120 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

Kingston FURY KF552C40BBK2-16 5200MHz DDR5

MEMORY SLOTS

4 Slots

Memory

1 TB M.2

SSD DETAILS

980 PCIe ® 3.0 NVMe ® SSD 500GB

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC

GRAPHICS MEMORY

8 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps)

PORTS & INTERFACES
Ports

Top:
1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
2 x HD Audio

Rear:
3 x USB 3.2 Gen 1, Type A
5 x USB 2.0
3 x Audio Port
1 x DP
1 x HDMI
1 X RJ-45

SOFTWARE
Operating system
Power
PSU

SYSTEM POWER 10 550W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

398 x 208 x 440 mm

Weight

5.45 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual