SAPO ERDHI

HP Multimedia Speakers DHE-6000

1,990 L

 

Pavarësisht dizajnit të tyre kompakt,HP DHE-6000 ofrojnë tingull të lartë dhe të pastër kristal.
Ka një fuqi prej 6W për të transmetuar efikasitet optimal dhe tingull të lartë të cilësisë maksimale.

 

Ka stok

SKU: CNG3427-B Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Backlight

RGB

Configuration

2.0

Connectivity

Wired USB
3.5mm AUX Jack

Rated Power

2x 3W

Volume Control

Yes

Drive unit

2.5 inch x 2

Speaker Size

52 mm

Sensitivity

85 dB

Frequency Response

160 – 20,000 Hz

Cable Length

1.1 m

Dimension

78x 99x 175mm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Speaker

1 x Manual