Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Wave Beam Earbuds

4,990 L

Kurseni: 2,500 L

Shijoni basin e thellë që JBL di ta ofrojë më së miri, audion me kualitet të lartë dhe kufjet me bluetooth ndër më të besueshmet për argëtim në çdo kohë dhe vend. Dizajni ergonomik i JBL Wave Beam siguron komfort maksimal sa do harroni që i keni vendosur. Bateria jetëgjatë mundëson 8 orë argëtim por me kasën e tyre kufjet ofrojnë deri ne 24 orë dhe karikohen shpejt duke përfituar 2 orë përdorimi me vetëm 10 minuta karikim. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Live 670NC Wireless Headphones

8,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Beige, Mint, Black, Blue, White

Connection
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Bluetooth profiles

A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

<15 dBm

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

100

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

16

Battery
Charging case battery life (max hours)

24

Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

32

Features
Details

• IP54
• Ambient Aware
• TalkThru
• Built-in Microphone
• Hands Free Call
• Touch Control
• True Wireless
• Water Resistant
• Speed charge

Weight
Earpiece Weight

8.8 g

Charging Case Weight

39.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave Beam earbuds

1 x Charging case

1 x USB Type-C charging cable

1 x 3 sizes of eartips

1 x Warranty / Warning (W / !)

1 x Quick Start Guide / Safety Sheet (S / i)