L05 Extended Bluetooth Selfie Stick

2,490 L

 

Mbajtëse celulari dhe shkop selfie. Rrotullohet 360 gradë duke ju mundësuar kapjen e fotove dhe videove nga çdo kënd. Lidhet me Bluetooth version 4.0 dhe mund ta palosni e ta merrni me vete kudo.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Bluetooth

4.0

Support Remote Control

Yes

Weight

360 g

Folded Length (mm)

310

Max Extened Length (mm)

1490

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x selfie stick

1 x Manual