Lenovo T1 Pro Filter

490 L

 

Filtër për fshesën smart Lenovo Smart Robot Vacuum Cleaner, e vogël, mund të zëvendësohet pa vështirësi dhe rezistente për tu përdorur për një kohë të gjatë.

Ka stok

SKU: DUN1551 Modeli: QY60Z26434 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product model

QY60Z26434

Colour

White

Dimensions

‎16.2 x 26 x 4 cm

Weight

‎150 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Filter