Ofertë!
OFERTA ONLINE

Nintendo Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

5,990 L

Kurseni: 1,000 L

Tre qytete ikonë, tre histori epike. Luaj klasikët që përcaktojnë zhanrin e Trilogjisë origjinale të Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City dhe Grand Theft Auto: San Andreas të përditësuar për një gjeneratë të re, tani me përmirësime të gjithanshme duke përfshirë ndriçimin e ri të shkëlqyeshëm dhe përmirësimet mjedisore, teksturat me rezolucion të lartë, distancat e rritura të tërheqjes, kontrollet dhe shënjestrimet e stilit Grand Theft Auto V, dhe shumë më tepër, duke i dhënë jetë këtyre botëve të dashura me të gjitha nivelet e reja të detajeve.

Ka stok

SKU: DUN1700 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

31,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1)

Genre

Action
Adventure

Age

Mature

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Features
Details

-Grand Theft Auto III: It all starts in Liberty City. With the revolutionary freedom to go anywhere and jack anyone, Grand Theft Auto III puts the center of the criminal underworld at your fingertips, if you have enough guts to take it.

-Grand Theft Auto: Vice City: Welcome to the 1980s. From the decade of big hair and pastel suits comes the story of one man's rise to the top of the criminal pile. Grand Theft Auto returns with Tommy Vercetti’s tale of betrayal and revenge in a neon-soaked tropical town full of excess and brimming with possibilities.

-Grand Theft Auto: San Andreas: Five years ago, Carl ‘CJ’ Johnson escaped the haze of Los Santos, San Andreas…a city tearing itself apart with gang trouble, drugs, and corruption. Now, it's the early 90s. CJ’s got to go home – his mother has been murdered, his family has fallen apart, and his childhood friends are all heading towards disaster. On his return to the neighborhood, a couple of cops frame him for homicide, forcing CJ on a journey that takes him across the entire state of San Andreas, to save his family and to take control of the streets in the next iteration of the series that changed everything.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim